Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

20 Wrzesień 2020 Z900 na 2021 rok - kontynuacja dominacji w segmencie supernakedów

Z 900 kontynuuje przekraczanie granic, dostarczając niesamowite wrażenia z jazdy, oferując jednocześnie pakiet systemów elektronicznych wspomagających kierowcę. Na rok 2021 ten ekscytujący supernaked dostępny będzie w 3 malowaniach i dwóch wersjach silnikowych - o pełnej mocy i ograniczonej do 70 kW.

 

W opinii dziennikarzy motocyklowych testujących Kawasaki Z900, jak i właścicieli tego modelu, motocykl ten stanowi idealną harmonię pomiędzy pojazdem generującym ogrom emocji podczas jazdy, co jest typowe dla nakedów z rodziny Z, a pewnością i spokojem, jakie dostarczają systemy elektroniczne pomagające okiełznać jego zawadiacką naturę.

Z 900 wyposażony jest w czytelny i innowacyjny wyświetlacz TFT (z którym bez problemu połączysz się ze swoim smartfonem) oraz oświetlenie LED. Motocykl będzie dostępny na rok 2021 w  trzech malowaniach oraz w specjalnej wersji Performance Edition. Wszystkie malowania będą również dostępne w obu wersjach silnikowych, zarówno tej o pełnej mocy, jak i zredukowanej do 70 kW.

Miłośnikom ciemnych kolorów na pewno do gustu przypadnie malowanie Metallic Spark Black/Metallic Flat Spark Black lub Metallic Spark Black/Metallic Flat Spark Black, a dla tych preferujących bardziej wyróżniające się kolory mamy malowanie Pearl Blizzard White/Metallic Spark Black.

Cechy charakterystyczne Z 900 to możliwość wyboru trybu mocy silnika, zaawansowana kontrola trakcji, możliwość wyboru trybu jazdy, a także subtelne wsparcie systemów elektronicznych. Do tego płynnie działające sprzęgło antyhoppingowe, które zostało opracowane tak, aby dźwignia działała lekko, a samo sprzęgło było dobrze wyczuwalne, jednocześnie w sytuacjach awaryjnych zapobiegało poślizgowi i blokowaniu się tylnego koła. 

Natomiast dla tych najbardziej wymagających modele Z900 i Z900 70kw będą dostępne w wersji Performance Edition 2021. W wersji tej znajdziemy wysoką, przyciemnioną przednią szybę, żelowy tank pad na zbiornik paliwa, nakładkę na siedzenie w kolorze motocykla oraz to, co fani agresywnej jazdy lubią najbardziej - sportowy dźwięk i dodatkowe osiągi dzięki wydechowi firmy Akrapovič.

Z900 i jego wyjątkowy styl to nie tylko istotny element DNA marki Kawasaki, ale także istotna część świata motocyklowego tysięcy użytkowników rodziny Z w całej Europie. W 2021 roku bez wątpienia liczba kierowców, którzy będą gotowi na poznanie tego ekscytującego supernakeda i dołączenie do wielkiej rodziny Kawasaki, na pewno wzrośnie.

Duch motocykli linii “Z” znajduje swoje odzwierciedlenie w modelu Z900. Maksymalna moc, instynktowne prowadzenie i bezpieczeństwo, jakie daje najnowocześniejsza elektronika, na nowo definiują to, czego oczekujemy od motocykli segmentu Super Naked. 

Poddaj się fali i przekraczaj granice wraz z Kawasaki Z900!

 

Objęte modele:

Z900 Performance 2021
2021
Z900 Performance
Szczegóły modelu