Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

5 Wrzesień 2019 Z900RS i Z900RS CAFE w nowej kolorystyce na rok 2020

Podobnie jak modele z lat siedemdziesiątych, które w każdym kolejnym roku były prezentowane w nowych, ekscytujących opcjach kolorystycznych, tak również modele Z900RS, jak i Z900RS CAFE mają nową, żywą kolorystykę na sezon 2020.
W ciągu zaledwie kilku sezonów w  szerokiej gamie modeli Kawasaki, każdy indywidualny styl  modelu znalazł swoich zwolenników wśród kierowców. Od tych, którzy utożsamiają się z sugestywną kolorystyką i grafiką w stylu Z1, po zwolenników śmiałej i odważnej kolorystyki w modelu Z900RS CAFE.
 
Te nowoczesne klasyki odważnie wkraczają w 2020 r. z mnóstwem odniesień do kultowego Z1 Super Four z 1972 r. 
Nowe malowane Vintage Lime Green / Ebony  w modelu Z900RS CAFE, kontynuuje charakterystyczny kierunek dla maszyn wyposażonych w stylowe osłony lamp, z niską kierownicą i siedzeniem z „garbem” z tyłu, inspirowanym wyścigami - zupełnie jak motocykle typu „Cafe Racer” z przeszłości.
  
W nowym sezonie, w salonach dealerskich Kawasaki, model Z900RS pojawi się w trzech opcjach kolorystycznych i graficznych. Kontynuując temat dziedzictwa, dla tych którzy doceniają tradycję i historię Kawasaki oraz tych, którzy są zakochani w kultowych motocyklach z przeszłości - Z900RS dostępny będzie w 2020 roku w kolorze Candytone Green z  nową grafiką, która przypomina wyglądem Kawasaki Z1A z 1973 roku, następcy modelu Z1 z pierwszego roku produkcji.

Dostępne będą również kolorystyki Metallic Diablo Black i Metallic Graphite Grey, które podkreślą różnorodność Kawasaki, i przyciągną nową rzeszę fanów marki producenta motocykli z Akashi. 
Kawasaki na najwyższym poziomie wnosi na nowy sezon prawdziwego ducha czterocylindrowego silnika, zarówno w modelu Z900RS, jak i Z900RS CAFE, kontynuuje misję dostarczania klientom oryginalnego stylu i przyjaznych dla kierowców funkcji, w bardzo konkurencyjnej kategorii Retro Sport.