Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

23 Sierpień 2017 W 2018 roku fani Z900 zobaczą go w czerwonej wersji!

Z900 po raz pierwszy pokazany mediom i publiczności pod koniec 2016 roku, od początku zbierający pochwały i notujący wysoką sprzedaż w 2018 roku pojawi się w zupełnie nowej kolorystyce.
 
Jako ikona motocykli w sektorze Supernaked, wyrafinowany Z900 wykorzystuje unikalną technologię projektowania Kawasaki Sugomi, oferując odpowiednią równowagę pomiędzy agresywnym wyglądem a prostotą osobowości, idealnie pasującą do inżynierii i filozofii Kawasaki.

Z900 to motocykl odpowiedni nie tylko dla utalentowanych fanów dwóch kółek, ale i dla tych którzy chcą iść o krok dalej w szlifowaniu swoich umiejętności.

W 2018 roku Z900 wystąpi w czterech nowych wersjach kolorystycznych. Najbardziej zaskakująca i najciekawsza wersja to Candy Persimmon Red / Metallic Spark Black. Kolor Flat Metallic Spark Black z poprzednich wersji zostanie zastąpiony delikatniejszym kolorem Flat Ebony. Kolejna zmiana dotyczy najciemniejszej wersji. Otrzyma ona subtelny dodatek w postaci delikatnych pasemek czerwonej taśmy.

Model w kolorystyce Candy Lime Green otrzyma również w nowym sezonie ulepszoną, ciekawszą szatę graficzną, natomiast opcja Pearl Mystic Grey pozostaje niezmieniona.
 
"Z900 reprezentuje najbardziej nieuchwytną kombinację cech, wspaniałych, wszechstronnych i wyrafinowanych motocykli.” - skomentował dyrektor Kawasaki Motors Europe, Morihiro Ikoma. "Zajmując centralne miejsce w serii Z, Z900 jest ważnym motocyklem dla Kawasaki. Dzięki tej nowej kolorystyce z pewnością pozostanie atrakcyjny i zauważalny przez konsumentów w tym popularnym sektorze rynkowym.”