Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

20 Wrzesień 2020 Vulcan S pewnie wkracza w 2021 rok

Ten średniej wielkości, popularny i wysoko ceniony krążownik szos to idealne połączenie nowoczesnych rozwiązań i udogodnień oraz niebanalnej osobowości, która stanowi esencję jego wyjątkowego stylu. W nadchodzącym sezonie, na rok 2021, będzie on dostępny w trzech malowaniach. 
 

Niezależnie czy wybierzesz kolor Metallic Spark Black, Metallic Flat Raw Greystone czy po prostu Ebony, Vulcan S dostarczy ci niezapomnianych wrażeń z jazdy. Jest to możliwe dzięki pracy chłodzonego cieczą, czterosuwowego, rzędowego dwucylindrowca o pojemności 649 cm3 i mocy 61 KM.

Vulcan S posiada wszystkie zalety typowego cruisera. Nisko umieszczone wygodne siedzenie, a co za tym idzie nisko położony środek ciężkości, przekładający się na lekkość w prowadzeniu. Komfortowa i zrelaksowana pozycja za kierownicą, charakterystyczna dla motocykli tego typu. Kompaktowy silnik i smukła konstrukcja ramy sprawiające, że Vulcan S jest zaskakująco wąski, co pozwala na jeszcze większą kontrolę nad nim podczas manewrów i postoju.

Ta udana kombinacja tradycyjnych zalet klasycznego cruisera ze współczesnym podejściem do stylistyki sprawia, że Vulcan S znajduje swoich miłośników wśród tych, którzy szukają przede wszystkim motocykla będącego odzwierciedleniem ich spokojnego podejścia do życia. Docenią oni to, że atutami tej konstrukcji jest przewidywalność i elastyczność jednostki napędowej w zakresach niskiej i średniej prędkości. Jednak ci, którzy preferują bardziej żywiołowa jazdę, wykorzystującą moment obrotowy i przyspieszenie, nie będą zawiedzeni osiągami Vulcana S.

Kawasaki oferuje też możliwość dopasowania kierownicy i siedzenia pod konkretnego kierowcę, dzięki akcesoryjnym dodatkom z zakresu pakietu “Ergo-Fit”. Dzięki temu Vulcan S jest motocyklem wszechstronnym, dopasowującym się do motocyklistów każdej postury. Za jego kierownicą odnajdą się zarówno doświadczeni kierowcy, ale także i ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z motocyklami tej klasy. Dodatkowo doświadczenie pokazuje, że Vulcan S jest motocyklem nie tylko chętnie wybieranym przez motocyklistów, ale cieszy się on również popularnością wśród motocyklistek.

 

Objęte modele:

Vulcan S 2021
2021
Vulcan S
Szczegóły modelu
Vulcan S Performance 2021
2021
Vulcan S Performance
Szczegóły modelu
Vulcan S Tourer 2021
2021
Vulcan S Tourer
Szczegóły modelu