Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

31 Sierpień 2021 Vulcan S (2022)

Styl nigdy nie wychodzi z mody, a Kawasaki Vulcan S na 2022 rok sprawi, że szybciej zabiją serca tych, którzy pałają miłością do motocykli typu cruiser, ale również posiadaczy kategorii A2, którzy szukają stylowej i łatwej w obsłudze maszyny o średniej wadze.
Wyposażony w niezwykle popularny, chłodzony wodą, dwucylindrowy silnik Kawasaki o pojemności 649 cm3, stosowany z powodzeniem w innych modelach średniej wagi, w przypadku Vulcana S jest dostrojony pod kątem przebiegu momentu obrotowego i reakcji na gaz w niskim i średnim zakresie obrotów.
Osadzony w smukłej rurowej ramie, rytm dwucylindrowego silnika doskonale uzupełniają długi zbiornik w kształcie łzy i wygodne siedzisko tego eleganckiego i dynamicznego cruisera. Do tego optycznie uwypuklony tylny amortyzator i masywny przedni widelec o średnicy 41 mm i mamy gotową receptę na miks wrażeń wizualnych i wysokiej kultury jazdy.
Ergonomia została zapewniona dzięki cofniętej kierownicy i klasycznej pozycji siedzącej z podnóżkami mocno wysuniętymi do przodu, a możliwość trzymania obu stóp w sposób pewny na ziemi podczas postoju spodoba się niższym bikerom.
Pod względem przyjazności dla kierowcy, Vulcan S wyprzedza konkurencję za sprawą innowacyjnej opcji Ergo-Fit. Unikalny dla Kawasaki, system Ergo-Fit oferuje kombinacje różnych wysokości siedziska, podnóżków i kierownic w celu dostosowania optymalnej pozycji jazdy dla każdego motocyklisty, niezależnie od wzrostu i długości kończyn.
Błyszczące, przyciągające wzrok wieloramienne koła, (18-cali z przodu i 17-cali z tyłu) potęgują ogólną prezencję tego cruisera, dostępnego również dla posiadaczy  kategorii A2.

Kolorystyka na rok 2022 to:
-          Metallic Flat Spark Black
-          Metallic Matte Graphenesteel Gray/ Metallic Matt Graphite Gray
-          Candy Crimson Red