Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

6 Sierpień 2017 Versys-X 300 - prezentacja kolorów na rok 2018!

Versys-X 300 został zaprojektowany tak, aby sprostać szczególnym wymaganiom takich krajów, jak Indonezja czy Tajlandia, szybko jednak zbudował sobie niszę na rynku europejskim dzięki przyjaznemu dla kierowcy wytrzymałemu silnikowi i mocnemu, elastycznemu podwoziu.
Stylowy, wcześniej niespotykany Versys-X 300 został zaprojektowany jako maszyna kategorii 300cc, mogąca się poruszać po różnych drogach i w różnych warunkach atmosferycznych, począwszy od idealnego, gładkiego asfaltu po drogi żwirowe, oraz porośnięte roślinnością drogi gruntowe o nierównej nawierzchni.

W wielu krajach europejskich ze zmiennymi warunkami pogodowymi i ograniczonymi budżetami na utrzymanie dróg, Versys-X 300 staje się logicznym wyborem dla coraz większej liczby kierowców, od początkujących do tych już bardziej doświadczonych fanów dwóch kółek.

W sezonie 2018 w salonach Kawasaki będą dostępne dwa warianty kolorystyczne Versys-X 300: Candy Lime Green / Metallic Graphite Grey oraz Metallic Spark Black / Metallic Graphite Grey.

"Versys-X 300 był naprawdę istotnym uzupełnieniem oferty marki Versys” - powiedział Martin Lambert, menedżer ds. PR dla firmy Kawasaki Europe. "Dla wielu kierowców połączenie w motocyklu stylizacji turystycznej z niskimi kosztami eksploatacji stanowi idealny scenariusz."