Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

5 Listopad 2019 Turbodoładowana moc Kawasaki podczas EICMA 2019

Wraz z sześcioma nowymi modelami, podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych EICMA w Mediolanie – oprócz modeli, które będą kontynuowane w nowych, zjawiskowych kolorach, pośród szeregu oryginalnych akcesoriów oraz pokazu wyścigowej inżynierii, Kawasaki ponownie zaznaczy swoją unikalną, turbodoładowaną obecność na europejskiej scenie motocyklowej. 

Podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych w Tokio, w październiku tego roku, zaprezentowano nowe Kawasaki ZH2, które wraz z kampanią w internecie wywołalo niemałe poruszenie. Teraz ta maszyna zagości do Europy i oczy wszystkich będą zwrócone na jej w pełni LED-owe oświetlenie, kratownicową ramę, zaciski Brembo, czy też wyjątkowy, doładowany kompresorem silnik.

Wyposażony w imponującą gamę elektronicznych systemów wspomagających kierowcę, takich jak zintegrowane tryby jazdy, kontrola startu, kontrola trakcji, sprzęgło antyhoppingowe, tempomat, quickshifter i inteligentny ABS, sprawiają że ZH2, wraz z jego maksymalną mocą 200 KM, zachwyci użytkowników i środowisko motocyklowe w 2020 roku.

Słynna seria Z została znacząco odświeżona na nadchodzący sezon. Nowy Z900 otrzymał pełne oświetlenie LED, łączność ze smartfonem, kontrolę trakcji, tryby jazdy, a także ekran TFT LCD, nawiązując do króla gamy – ZH2. Ramę nowego Z900 usztywniono w okolicach wahacza, a jazda nim sprawia jeszcze większą przyjemność. Z900 to jeden z najlepiej sprzedających się modeli w gamie Kawasaki, a w nadchodzącym sezonie będzie z pewnością liderem segmentu naked. Kierowcy, korzystający z uprawnień prawa jazdy kategorii A2 też znajdą coś dla siebie.

Nowe Z650, wyposażone w światła LED, ekran TFT LCD oraz łączność ze smartfonem, sprawia że każda jazda będzie
 przyjemnością. Obok Z650 także Ninja 650 będzie miała nowy wygląd, z bardziej agresywną owiewką i nowym ekranem TFT LCD. Zmieniona tylna część kanapy sprawi, że podróż dla pasażera będzie jeszcze przyjemniejsza. Powyższe zmiany w Ninja i Z650 powinny zgromadzić jeszcze większą rzeszę zwolenników na rok 2020.

Nowa Ninja 1000SX jako następca niezwykle popularnego modelu Z1000SX oferuje świetne możliwości turystyczne, wraz z połączeniem sportowego stylu jazdy. Z nowych elementów tego pojazdu możemy wymienić: elektroniczny tempomat, cztery tryby jazdy, quickshifter, elektroniczną przepustnicę oraz bardziej agresywną przednią owiewkę z szybą regulowaną w 4 zakresach, co zwiększa ochronę przed wiatrem. Pojedynczy tłumik nadaje jej bardziej sportowego charakteru. Z pewnością stwierdzimy, że to jest Ninja, a w dodatku motocykl o świetnych właściwościach turystycznych, gdzie przy doposażeniu go w kufry możemy korzystać z pełni uroków jazdy turystycznej.

Ninja i Z uzupełniają tą kultową gamę powyższymi nowościami. Ostatnią motocyklową premierą roku 2020 jest W800, które dołącza do W800 Street i Cafe, dopełniając klasyczne trio Kawasaki. W800 z elementami chromowanymi, jasnym światłem przednim oraz najbardziej klasycznym stylem jest rozwiązaniem dla fana klasycznej serii W.

Oczywiście, największym pokazem siły oraz perfekcji inżynierii Kawasaki na rok 2020 jest wprowadzenie czwartego motocykla z turbodoładowanym silnikiem. Po modelach Ninja H2, Ninja H2R, Ninja H2 SX wkracza era nowego Z - ZH2. 

Ponownie, podczas wystawy EICMA Kawasaki zadziwi świat nowymi modelami . Kawasaki podczas EICMA – Turbodoładowana moc!