Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

19 Październik 2017 Scott Deroue przedłuża kontrakt z Kawasaki na 2018!

Zawodnik Mistrzostw Świata Supersport 300, Scott Deroue związał się z zespołem MTM Kawasaki Racing Team na kolejny sezon. Holender wygrał dwa pierwsze wyścigi tego sezonu i jest poważnym kandydatem do tytułu w sezonie 2018.
Pomimo kilku gorszych momentów, debiutancki sezon Deroue w WSS 300 pokazał jego wielki potencjał i talent. Holender zanotował wiele udanych wyścigów, gdzie stawał na podium oraz przez większość sezonu przewodził w klasyfikacji generalnej. Młody zawodnik otrzymał wiele kuszących propozycji od innych ekip na nadchodzący sezon, ale decyzja o pozostaniu była bardzo łatwa.
 
Scott Deroue: "Kawasaki Ninja 300 to niesamowity motocykl, a zespół MTM Kawasaki Racing Team jest moim drugim domem. Przedłużenie mojego kontraktu daje mi spokój i możliwość pełnego skoncentrowania się na ściganiu i osiąganiu jak najlepszych wyników. Jestem zdeterminowany i zmotywowany do zdobycia tytułu mistrzowskiego w nadchodzącym sezonie!”
 
Ludo van der Veken (Team Manager MTM): “Jesteśmy bardzo zadowoleni z pozostania Scott’a w barwach naszego zespołu na kolejny sezon. Mimo młodego wieku, posiada już duże doświadczenie, które również pozwala na poprawę naszemu zespołowi. Jesteśmy pewni, że w nadchodzącym sezonie Scott będzie walczył o jak najlepsze pozycje.”
 
Aktualnie, Deroue znajduje się na czwartej pozycji w klasyfikacji generalnej mistrzostw World Supersport 300. Traci jedynie 5 punktów do najbliższego rywala i liczy na zmniejszenie straty.
 
Już wkrótce, zespół MTM Kawasaki Racing zaprezentuje swoich innych zawodników.
 
Więcej szczegółow o Scott’ie Deroue można znaleźć na www.scottderoue75.com