Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

9 Październik 2017 Puccetti Racing Team i zawodnik Kyle Ryde kończą współpracę

Z przykrością, zespół Kawasaki Puccetti chciałby poinformować o zakończeniu współpracy z Kyle’em Ryde, który ścigał się w barwach włoskiego zespołu w Mistrzostwach Świata serii Supersport. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.
 
Decyzja ta została podjęta z uwagi na rozbieżności obu stron w kwestii wyników sportowych oraz oczekiwań finansowych.
 
Pierwotnie wydawało się, że możliwość startów w zwycięskim zespole była spełnieniem marzeń Kyle’a. Mimo ciężkiej pracy z obu stron, niestety, z biegiem czasu zespół nie był w stanie dostosować się do wymagań zawodnika również nie zapominając o tym, że drugi zawodnik zespołu ma szansę na zdobycie tytułu mistrzowskiego.
 
Patrząc przez pryzmat całego okresu, który Kyle spędził w zespole trzeba powiedzieć, że współpraca była dosyć owocna dla obu stron. Kyle Ryde chciałby podziękować wszystkim osobom związanym z zespołem Puccetti Racing Team oraz życzyć Kenan’owi Sofuoglu szybkiego powrotu do zdrowia.
 
Kyle Ryde również chciałbym podziękować innym osobom, które pomagały mu podczas pobytu w Puccetti Racing, przede wszystkim swoim sponsorom, Jonathan’owi Rea oraz wszystkim członkom zespołu 77.
 
Teraz, Ryde będzie miał możliwość skupienia się na nadchodzącym sezonie oraz jego przyszłości w wyścigach motocyklowych.