Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

10 Wrzesień 2017 Odsłona Nowego Kawasaki Z650 MRS Flat Track

Dobrze znany projektant MRS Oficina, już raz sprawił, że wielu był pod wielkim wrażeniem oszałamiająego kunsztu stylu Café Racer w motocyklu Vulcan S. Teraz nową odsłoną drugiej współpracy MRS z Kawasaki Francja jest motocykl Kawasaki Z650 Flat Track.
Antoine Coulon z Kawasaki Francja powiedział: "Pierwszy projekt we współpracy z MRS był prawdziwym sukcesem i popchnął nas do rozpoczęcia kolejnej współpracy. MRS to wspaniały artysta, lubiący prowadzić projekty, przesuwające granice konwencji. Jego know-how jest obecnie jednym z najlepszych."

MRS wraca na scenę, przedstawiając projekt oparty na Kawasaki Z650.
MRS przekształciło średniej klasy nakeda we wspaniałą maszynę Flat Track. Połączyło godziny pracy i pasji z arcydziełem wizualnym i inżynieryjnym.

MRS Oficina: "Chciałbym podziękować Kawasaki Francja za tę drugą okazję, aby stworzyć coś wyjątkowego. Ten projekt był bardziej wymagający do pierwszego, ale wynik jest tego wart. Pracowaliśmy we wzajemnym zaufaniu i mogłem swobodnie wyrazić siebie. Celem projektu było stworzenie niepowtarzalnego motocykla i mam nadzieję, że publiczność to doceni".

Maszyna o eleganckim wzornictwie i spektakularnej dbałości o szczegóły zyskała swoje miejsce w renomowanym Studio Harcourt w Paryżu. Studio znane jest z unikalnego stylu oświetlenia i cieni, dzięki czemu kolorystyka Kawasaki Z650 MRS wyróżnia się jeszcze bardziej.

Jak wyjaśnia Francis Dagnan, prezes Studio Harcourt: "Osobiście jestem wielkim fanem motocykli i przyjemnością jest robić zdjęcia tej wspaniałej maszyny. Pracujemy ciężko, aby uzyskać jak najbardziej atrakcyjny efekt, posługując się tradycyjną techniką, która sprawiła, że ​​nasze studio słynie od 1934 roku. Teraz oferujemy także miłośnikom motocykli i samochodów możliwość stworzenia ich portretu ukochanym pojazdem.
"
Kawasaki Z650 MRS zadebiutował 10 września w „Chantilly Art & Elegance Richard Mille” przy Chantilly Castle (60) we Francji.