Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

2 Sierpień 2017 Nowy wygląd skuterów wodnych Jet Ski Kawasaki na sezon 2018!

Od rozpoczęcia produkcji SX-R, producent najszybciej rozwijającej się produkcji skuterów wodnych — Kawasaki, ma zaszczyt zaprezentować nowe kolory na sezon 2018 dla swoich flagowych modeli Jet Ski.
Jako pionierzy skuterów wodnych Jet Ski, Kawasaki od ponad 40 lat produkuje maszyny o konfiguracji siedzeń pojedynczych, podwójnych, a nawet potrójnych.

Teraz rodzina Jet Ski Kawasaki składa się z sześciu modeli. Pięć modeli z siedzeniami i jeden model prowadzony w pozycji stojącej, potężny SX-R, marzenie dla wszystkich pasjonatów motorowodnej przygody.

Na wejściu, skuter STX-15F w 2018 roku będzie dostępny w wersji kolorystycznej Ebony / Metallic Graystone, zaś model Ultra LX wystąpi w wersji Ebony / Metallic Phantom Silvery.
Skuter Ultra 310X od 2018 otrzyma malowania w kolorach Ebony / Metallic Surf Blue, a Ultra 310LX zostanie ubrana w kolorystykę Ebony / Candy Lime Green,
podczas gdy Ultra 310R zanuży się w wodzie kolorami Ebony / Metallic Stardust White. Wreszcie na koniec skuter Jet Ski SX-R, będzie nadal przecinać fale i zachwycać kadłubem w kolorach Ebony / Jet White.

"Od pierwszych dwucylindrowych, dwusuwowych modeli silników do współczesnych super doładowanych, czterosuwowych, czterocylindrowych silników morskich, Kawasaki zawsze był w czołówce rozwoju osobistych jednostek pływających”, ogłosił Morihiro Ikoma, dyrektor Kawasaki Motors Europe. "Teraz w 2018 roku mamy nowe kolory i szeroką, różnorodną ofertę dla miłośników sportów wodnych w całej Europie.”