Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

5 Listopad 2019 Nowy Z900 - prawdziwa gwiazda sezonu 2020

Nowy Z900 na sezon 2020 - jeszcze bardzie agresywny i ekscytujący ale jednocześnie łatwy w prowadzeniu. 

W nowym sezonie 2020 Z900 pojawia się z nowymi, zaawansowanymi funkcjami, takimi jak: zintegrowane tryby jazdy, nowy, kolorowy ekran TFT LCD, całkowite oświetlenie LED, łaczność ze smartfonem za pomocą technologii Bluetooth, czy też czystsza emisja spalin.

Z900 jako czołowy przedstawiciel kategorii naked, będzie dostępny w nowej wersji bez ubytku na swojej mocy - tak jak do tej pory będzie dysponował mocą 125 KM!
 
Z900 posiada powiększony tłumik, który spełnia normy Euro5. Jego dźwięk jest niezwykle intrygujący podczas rozruchu, na biegu jałowym, jak również przy zamykaniu przepustnicy.

W segmencie naked, nowy Z900 posiada wszystko aby znów być hitem sprzedażowym. Otrzymał kontrolę trakcji Kawasaki (KTRC), która jest jedną z lepszych na rynku motocyklowym i daje możliwość wyboru jednego z czterech trybów jazdy.

Kierowcy dostali do dyzpozycji ekran TFT LCD o przekątnej 10,9 cm, który za pośrednictwem modułu Bluetooth ułatwia połączenie smartfona z pojazdem. Za pomocą aplikacji Rideology, motocyklista może uzyskać interesujące go parametry pojazdu.

Na ekranie smartfona, po sparowaniu go z pojazdem, możemy odczytać takie parametry jak: zużycie paliwa, przejechany dystans i harmonogram przeglądów. Za pomocą smartfona możemy ustawić datę, czy preferowane jednostki miary. Ekran TFT LCD może wyświetlić również połączenie telefoniczne lub otrzymanego maila. gniazdo USB pod kanapą, w którym można naładować swój telefon, to jedno z wielu ciekawych akcesoriów dedykowanych do tego modelu.
 
Nowe opony w Z900 to zbierające bardzo dobre recenzje Dunlop Sportmax Roadsport 2. Ponadto w technologii LED wykonano całe oświetlenie, co poprawia widoczność podczas jazdy po zmroku.
 
Wraz z nową paletą kolorystyczną modelu, powyższe cechy nowego Z900 sprawiają, że ten motocykl jest jeszce bardziej doskonały.