Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

3 Czerwiec 2020 Nowy Brute Force na 2021 rok!


Zaprojektowany, aby oferować najlepszą w swojej klasie moc oraz moment obrotowy, jak również szybkość, kiedy okaże się to niezbędne.
Kawasaki po raz kolejny oferuje dwa warianty niesamowitego Brute Force ATV w 2021 roku.
Brute Force oferuje natychmiastowy, nieprzerwany strumień momentu obrotowego charakterystyczny jedynie dla silnika widlastego V2. Każda maszyna jest w standardzie wyposażona w elektryczne wspomaganie, które dzisiaj jest uznawane za konieczność przez kierowców użytkujących ATV, zarówno komercyjnie jak i sportowo.


Kawasaki postanowiło odpowiedzieć na potrzeby tych klientów, którzy chcą doświadczyć szczytu technologii ATV i skupiają się na kluczowej właściwości pojazdów terenowych używanych komercyjnie, czyli możliwości holowania, z mocą dostępną w sposób całkowicie kontrolowany i całym spektrum obrotów.
Alternatywna wersja „Camo” pozwala użytkownikom dostać się w najtrudniej dostępne miejsca w celu wykonania niezbędnych prac i obowiązków, które w przypadku większości pojazdów ATV okazałyby się niemożliwe do zrealizowania.
Moc zawstydzająca pozostałe pojazdy w swojej klasie, niezwykłe możliwości holowania oraz niezawodność to cechy charakteryzujące Kawasaki i po raz kolejny kojarzone z Brute Force – najwyższą półką pojazdów ATV na rynku.