Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

20 Sierpień 2017 Nowe kolory na rok 2018 dla popularnej serii Vulcan S!

Wśród wielu modeli, które zostały zmienione przez Kawasaki w sezonie 2018 jest popularny Vulcan S. Będzie on dostępny w dwóch nowych wersjach kolorystycznych: Metallic Flat Spark Black i Pearl Lava Orange. Zaś model Vulcan S Cafe w 2018 roku wystąpi w kolorze Pearl Storm Gray.

Vulcan S zdobył uznanie nie tylko za charakterystyczną stylistykę i inżynierię krążowników miejskich, ale zdobył również bardzo wielu fanów dzięki opcji ERGO-FIT. Technologia ERGO-FIT oferuje możliwość dostosowania siedzenia, kierownicy, uchwytów, wysokości podnóżków do potrzeb kierowców o różnym wzroście, sprawiając, że ta maszyna jest logicznym wyborem dla ogromnej potencjalnej grupy odbiorców.

Vulcan S Cafe idzie o krok dalej niż jego rodzeństwo. Dzięki swojemu charakterystycznemu kolorowi Pearl Storm Grey i wyszukanej grafice połączonej ze specjalną stylistyką Vulcan S Cafe będzie jeszcze atrakcyjniejszy, przyciągając uwagę, stając się modną maszyną wśród uznanych motocyklistów.

Odświeżona linja modeli Vulcan S i Vulcan S Cafe, będzie dzieliła salony z entuzjastycznie przyjętymi w 2017 roku, a teraz odświeżonymi sportowymi modelami Ninja 650, Z650, oraz Versys 650.

Komentarz, Morihiro Ikoma, dyrektora Kawasaki Motors Europe;

"Sektor średniej pojemności ma kluczowe znaczenie dla Kawasaki, ponieważ odnosi się do bardzo wielu kierowców. Vulcan S udowodnił swoją wartość w przyciąganiu klientów obu płci. Apeluję zatem do wszystkich, aby jeździli na motocyklach, zarówno ci mniej, jak i bardziej doświadczeni."