Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

16 Sierpień 2017 Nowe kolory i grafiki Versys 650 na rok 2018!

W roku 2018 modele Versys 650 będą dostępne w wielu kolorach i stylach graficznych, ale nie zrezygnują ze swojego podstawowego założenia — uniwersalności.
Od początku swojego powstania w 2006 r. model Versys kompaktowo łączy średnią pojemność silnika dwusuwowego i lekką wagę rurowej ramy, zapewniając ekonomię w dni powszednie i weekendową pełną emocji różnorodność tak doświadczonym motocyklistom, jak również tym dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z jednośladami.

Dzięki rozbudowującemu się asortymentowi akcesoriów i modelom "Edition”, które zostaną zaprezentowane w późniejszym czasie, Versys 650 będzie nadal maszyną cieszącą się dużym zainteresowaniem w salonach Kawasaki. Prezentowane trzy nowe wersje kolorystyczne jeszcze bardziej przykuwają uwagę na tym popularnym modelu.

Kolorystyka Pearl Blizzard White / Metallic Spark Black odzwierciedla obecną modę na motocykle oraz samochody, podczas gdy kolorystyka Candy Lime Green / Metallic Spark Black z pewnością będzie hitem dla zagorzałych fanów Kawasaki.
Trzecia opcja Metalic Matte Covert Green / Metallic Spark Black będzie wzbudzała zainteresowanie i prowokowała do dyskusji.

Uważamy, że Versys 650 jest podstawową maszyną w sektorze średniej mocy - powiedział Morihiro Ikoma, dyrektor Kawasaki Motors Europe. "Każdego roku wśród europejskich motocyklistów i dilerów wzrasta popyt na Vesys 650, dlatego z przyjemnością prezentuję nowe kolory modelu na nadchodzący sezon.”