Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

1 Luty 2023 Nowe Kawasaki Jetski Ultra 160

Kawasaki zaprezentowało nowy model z serii ULTRA 160 jako część gamy skuterów wodnych JET SKI na sezon 2023.

Nowy model wyposażony został w wysoko ceniony i niezwykle trwały 4-cylidnrowy silnik, chłodzony cieczą, o pojemnośći 1,498 cm3 z serii STX 160, ale na tym podobieństwa z poprzednim modelem się kończą.
Oprócz kadłuba w kształcie V (Deep-V), który oferuje równowagę pomiędzy płynnymi osiągami i precyzyjnym prowadzeniem w różnych warunkach wodnych. ULTRA 160LX jest naszpikowany innowacyjnymi funkcjami i wyposażeniem takim jak elektroniczny tempomat, wybór trybu mocy i kontrola startu, połączone z innowacjami takimi jak KSD (Kawasaki Splash Deflectors) wypróbowanymi i przetestowanymi w serii 2022 ULTRA 310.  Dynamiczna, luksusowa stylistyka, wspólna z flagowymi modelami z doładowaniem Supercharged, podkreśla pozycję lidera w segmencie wolnossących jednostek pływających.
 
Całkowicie przeprojektowany, model ULTRA 160LX oferuje znacznie wyższy poziom technologii, komfortu i wygody niż ich poprzednicy, czyniąc go modelem optymalnym do turystyki w zakresie komfortu i stylu.  Nowa kanapa i kształty podnóżków przyczynia się do lepszej ergonomii, a wyższe zderzaki zapewniają zwiększoną ochronę przed rozpryskami wody.  Kawasaki Smart Reverse with Deceleration (KSRD) umożliwia kontrolę ciągu jedną ręką, a nowe siedzenie z przednią częścią, smuklejszą w okolicy kolan, znacznie ułatwia jazdę w pozycji stojącej.
 
Możliwości przechowywania oraz cumowania zostały zapewnione za sprawą kilku schowków Easy-Access oraz knagom Easy-Access umożliwiającym sprawne dokowanie. Kolejnym wyróżniającym się elementem wyposażenia w 2023 roku są światła akcentujące LED zamontowane w zderzaku, które dodają stylowego akcentu, zwiększając jednocześnie widoczność jednostki podczas pływania. Kamera cofania jest standardowym wyposażeniem, a pokład ULTRA (oferujący szerszą platformę postojową i więcej miejsca na przechowywanie sprzętu) potwierdza, jak wiele możliwości oferuje. 
ULTRA 160LX (LUXURY) zawiera także nagłośnienie JETSOUND 4s z czterema głośnikami i łącznością Bluetooth, kanapą ERGO-FIT LXury oferującym zwiększony komfort podróżowania i trzy możliwe pozycje oraz stylową osłoną licznika.
 
2023 Ultra 160LX dostępna będzie w kolorach:
Heban / Metallic Shadow Gold