Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

14 Lipiec 2017 Ninja 650 wraz z modelem Z650 powracają w sezonie 2018 w nowych kolorach i wersjach!

Oba modele były nowościami w sezonie 2017 i bardzo szybko udało im się zdobyć serca wielu entuzjastów jednośladów. Na sezon 2018 Ninja 650 i Z650 otrzymały nowe szaty graficzne.
 
Od nowego roku, w sieci Kawasaki dostępna będzie Ninja 650 w kolorze Pearl Storm Gray z Ebony oraz Candy Plasa Blue z Ebony. Niezawodny dwucylindrowy silnik z płynnym momentem obrotowym i dostarczeniem mocy we wszystkich zakresach powoduje, że Ninja 650 ma wszystkie argumenty, aby przekonać do siebie osoby, które szukają swojego pierwszego motocykla, jak i tych bardziej doświadczonych kierowców, którzy cenią manewrowość oraz komfort jazdy.
 
Na rynek europejski, w sezonie 2018, przewidziano dwie wersje Ninji 650. Ninja 650 Tourer dodatkowo posiada osłony silnika, żelowy tank pad, osłony boczne zbiornika paliwa, wyższą szybę oraz zestaw kufrów miękkich, które umilą oraz ułatwią każdą dłuższą podróż.
 
Dodatkowo, dostępna będzie Ninja 650 Performance, która w wyposażeniu będzie posiadać przyciemnianą szybę, żelowy tank pad, nakładkę tylnego siedzenia oraz tłumik firmy Akrapovič.
 
Z650, w nadchodzącym sezonie, dostępny będzie w kolorze Metallic Spark Black. W ofercie znajdzie się dobrze wszystkim znane malowanie Candy Lime Green z Metallic Spark Black oraz nowość na ten sezon czyli Metallic Matte Covert Green z Metalic Spark Black. Najmniejszy model z rodziny naked’ów z serii “Z” doskonale podkreśla styl Sugomi, który zakłada wyjątkowe połączenie wydajności z unikalnym wyglądem.
 
W sezonie 2017, Z650 cieszy się bardzo dużą popularnością, więc w sezonie 2018 dostępna będzie również wersja Performance. Z650 Performance będzie posiadał żelowy tank pad na zbiornik paliwa, nakładkę tylnego siedzenia oraz tłumik uznanej marki, jaką jest Akrapovič.