Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

20 Wrzesień 2020 Ninja 1000SX 2021, oferowany w szerokiej gamie kolorów i wersjach wyposażenia

Już teraz możemy śmiało powiedzieć, że Kawasaki Ninja 1000SX na rok 2021 jest tym, który „spełni wymagania szerokiej gamy odbiorców”. Do salonów trafi w trzech malowaniach i trzech wersjach wyposażenia. Do tego bogactwo oryginalnych akcesoriów pozwoli dostosować Ninję 1000SX do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Ninja 1000SX ma swoje korzenie w wyjątkowo udanym modelu Z 1000SX, który często znajdował się na szczycie list sprzedaży na rynkach europejskich. Jednak, jak się okazało, nawet najlepszy, może być jeszcze lepszy! A wszystko to za sprawą dodania do podstawowego modelu SX odrobiny zadziorności charakteryzującej linię Kawasaki “Ninja”. Podwyższenie osiągów jednostki napędowej oraz usportowienie podwozia pozwoliło uzyskać jeszcze lepsze wrażenia z jazdy, jednocześnie zachowując ponadprzeciętne turystyczne możliwości, które swego czasu zapoczątkowały nową kategorię motocykli w klasie litrów.

Kawasaki Ninja 1000SX zaprojektowany został tak, by doskonale sprawdzał się zarówno podczas długich godzin spędzonych w podróży, jak i podczas bardziej agresywnej i sportowej jazdy. Pomaga mu w tym szereg technologicznych udogodnień, takich jak: wyświetlacz TFT, zaawansowany system kontroli trakcji, elektroniczny tempomat, quick shifter, a także inteligentny, zintegrowany układ hamulcowy i system KCMF, zarządzający pracą silnika oraz podwozia na zakrętach. 

Na rok 2021 Kawasaki Ninja1000 XS będzie dostępny w trzech malowaniach: Metallic Carbon Gray/Metallic Diablo Black, Emerald Blazed Green/Metallic Diablo Black/Metallic Graphite Gray oraz Metallic Moondust Gray/Metallic Diablo Black. Wraz z trzema wersjami wyposażenie pozwala to na dowolne skonfigurowanie swojego wymarzonego motocykla.

Odnośnie wyposażenia - wybierając Kawasaki Ninja 1000SX Performance Edition, dostaniesz dodatkowo crashpady, przyciemnioną przednią szybę, żelowy tank pad na zbiornik paliwa, nakładkę na siedzenie w kolorze motocykla oraz wydech Akrapovič zapewniający lepsze osiągi oraz sportowy dźwięk.

Ninja 1000SX Tourer Edition to natomiast ukłon w stronę sportowo-turystycznego charakteru motocykla, który okazał się być wielkim sukcesem, na dowód czego, możemy cieszyć się już piątą generacją tego modelu. W tej wersji Kawasaki wyposażyło SX w zintegrowany system kufrów bocznych, pojemności 28 litrów każdy, w kolorze motocykla i zamykanych kluczykiem pasującym do stacyjki. Dodatkowo wyższa szyba zapewni jeszcze większy komfort jazdy na długich trasach, a uchwyt GPS umożliwi zamontowanie wybranego systemu nawigacyjnego.

Trzecia wersja Ninja 1000SX to najbogatsza Performance Tourer Edition z kuframi bocznymi w opisywanej wyżej specyfikacji, podgrzewanymi manetkami, crash padami, wysoką szybą, uchwytem GPS, żelowym tang padem, nakładką na siedzenie oraz końcówką wydechową Akrapovič.

Czas i dystans nadal będą pojęciami abstrakcyjnymi dla kierowców Ninja 1000SX, którzy wybierając punkt docelowy dla swojej wyprawy, sami zadecydują o tym, ile czasu zajmie im dotarcie na miejsce. Czy to autostrady, boczne, wiejskie drogi, czy górskie serpentyny - Ninja 1000SX we wszystkich nowych wersjach ponownie zapewni swoim właścicielom najlepsze połączenie sportowych emocji z turystyczną praktycznością.

 

Objęte modele:

Ninja 1000SX 2021
2021
Ninja 1000 SX
Szczegóły modelu
Ninja 1000SX Performance Tourer 2021
2021
Ninja 1000 SX Performance Tourer
Szczegóły modelu
Ninja 1000SX Tourer 2021
2021
Ninja 1000 SX Tourer
Szczegóły modelu