Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

2 Listopad 2017 Młody talent Robert Schotman podpisuje kontrakt z Kawasaki!

Zespół MTM Kawasaki Team właśnie podpisał kontrakt z młodym, utalentowanych Robert’em Schotman’em. W sezonie 2018, Holender będzie startował w Mistrzostwach Świata Supersport 300 na nowej Ninji 400. Jego partnerem z zespołu będzie Scott Deroue.
Pomimo swojego młodego wieku, Schotman posiada ponad 12-letnie doświasczenie wyścigowe. Zdobył kilka tytułów mistrzowskich w Holandii oraz na arenie międzynarodowej. W zeszłym sezonie również pokazał się z bardzo dobrej strony w SSP 300 zaliczając kilka udanych startów. 

Robert Schotman:
"Jestem bardzo podekscytowany możliwością startów na Kawasaki. W zeszłym roku, ekipa MTM Kawasaki Team pokazała się z bardzo dobrej strony a ich zawodnik, Scott Deroue, był bardzo poważnym kandydatem do zdobycia tytułu mistrzowskiego. Już nie mogę się doczekać pierwszych testów na nowej Ninji 400!”

Ludo van der Veken (Dyrektor zespołu MTM):
"Robert jest bardzo utalentowanym zawodnikiem z mentalnością zwycięzcy. Podpisanie z nim kontraktu na nadchodzący sezon kompletuje nasz zespół i pozwala skupić się na jak najlepszych przygotowaniem do nadchodzącego sezonu.”