Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

22 Maj 2018 Kawasaki weźmie udział w imprezie "Road to Wheels & Waves"

Kawasaki wspiera kolejną edycję lifestylowej imprezy "Road to Wheels & Waves 2018" poprzez udostępnienie pięciu motocykli Z900RS na potrzeby kilkudniowej wycieczki grupy motocyklistek.

Liczba kobiet jeżdżących na motocyklach wzrasta w bardzo szybkim tempie. Aby jeszcze bardziej wypromować świat źeńskiego motocyklizmu, kilku czołowych producentów rozpoczęło współpracę aby wydarzenie "Road to Wheels & Waves" się odbyło. Podczas tej imprezy, każda z pięciu międzynarodowych blogerek pojedzie na Z900RS z Cannes do Biarritz we Francji podczas czterodniowej wycieczki od 11 czerwca do 16 czerwca. 
 
David Monbertrand, Dyrektor Marketingu w Kawasaki Motors Europe: "Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością współpracy oraz stworzenia takiej imprezy, która promuje motocyklistki. Z900RS to współczesny motocykl, który powstał na bazie historycznego modelu Z1 i idealnie wpisuje się w charakter imprezy Wheels & Waves. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy będą się dobrze bawić i na długo zapamiętają to wydarzenie."
 
Impreza w pigułce
Będzie to wyłącznie damski wyjazd w którym wezmą udział najpopularniejsze blogerki motocyklowe i każda będzie reprezentować swój kraj: Deimante Meilune (Tomboy_a_bit, Wielka Brytania), Erica Valenti (The Throttle Dolls, Australia), Adriana Pinto Martinez (Adrianapm3, Hiszpania), Francesca Lai (Frenchissima, Włochy ) and Camille de Villartay (Kissnvroom, Francja).

Wyjazd rozpocznie się w Cannes i zakończy w Biarritz. Po drodze, uczestniczki zatrzymają się w malowniczych i pięknych miejscach takich jak Saint Tropez, Montpellier, Narbonne oraz Tarbe. Na samym festiwalu Wheels & Waves 2018, blogerki razem z motocyklami będą miały swoje stoisko gdzie będzie można podjeść i na żywo zobaczyć Z900RS.

Bardzo interesująca grupa osób oraz producentów połączyła siły tak aby wspólnie zrealizować taki wyjazd dla wyjątkowej grupy kobiet. Głównym założeniem tego projektu jest zjednanie fanek motocykli oraz pokazanie tego jak kobiety okazują swoje zamiłowanie do jednośladów. 
 
Szczegóły wycieczki będą udostępniane poprzez oficjalne kanały społecznościowe imprezy "Road to Wheels & Wave"
 
Instagram: @roadtoww
Facebook: @roadtoww