Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

1 Wrzesień 2014 Kawasaki szykuje się do produkcji przełomowego motocykla “zbudowanego poza granicami naszej świadomości”

Doskonała wydajność motocykli jest główną częścią oraz cechą DNA Kawasaki rozpoznawalnego na całym świecie. Koncern z Akashi zaprezentuje nowy, przełomowy model na targach motocyklowych „Intermot” które rozpoczynają się w dniu 30 września 2014 w Kolonii. 
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz pomocy ekspertów nie tylko z działu motocyklowego w nowym modelu zastosowane zostaną nowe, przełomowe rozwiązania technologiczne mające na celu zwiększenie wydajności maszyny. Kawasaki spodziewa się dużego zainteresowania nowym projektem który został ochrzczony nazwą “Ninja H2”.
Wykorzystując możliwości oraz moc produkcyjną inżynierów Kawasaki  “Ninja H2” będzie stanowić jednolity stan inżynierii oraz zawierać nowe technologiczne rozwiązania.

Uchwycenie ducha przełomowych modeli Kawasaki takich jak; Mach IV H2 o pojemności 750 cm3, 3-cylindrowy H1 o pojemności 500 cm3 czy 903 cm3 w modelu Z1 SuperFour definiuje możliwości koncernu Kawasaki. Projekt „Ninja H2” jest kolejnym do dodania do całej gamy modeli które są czystym ucieleśnieniem wydajności oraz profesjonalizmu technicznego Kawasaki a zarazem zmieniając motocyklowy świat, na zawsze.

Już teraz zapraszam Państwa na stronę poświęconą przełomowemu modelowi „Ninja H2” pod adresem www.ninja-h2.com gdzie można zobaczyć przedsmak flagowej nowości Kawasaki na sezon 2015.
 
Aleksy Dubelski
Członek Zarządu Probike S.A.