Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

12 Czerwiec 2018 Kawasaki, DMD, Vans oraz Canon połączyły siły, aby wypromować żeńską formę radości z jazdy motocyklami!

Jak usłyszysz ten ryk motocykli to ostatnią rzeczą, której mógłbyś się spodziewać to grupa
pięknych kobiet z czerwoną szminką na ustach jadących na motocyklach.

37-letnia Francesca Lai (Włochy), 28-letnia Adriana Pinto Martinez (Hiszpania), 37-letnia Deimante Meilune (UK), 35-letnia Erica Valenti (Australia), 38-letnia Camile Jarnouen (Francja) mają przed sobą za zadanie złamać motocyklowe stereotypy i pokazać jak płeć piękna potrafi korzystać z uroków jednośladów.

Przed rozpoczęciem tej trzydniowej wycieczki, blogerki odbiorą swoje motocykle i udadzą się z Cannes do St. Tropez, podróżując przez sceniczne regiony Provence.

We wtorek 12 czerwca, cała ekipa pojedzie w kierunku Salon, Arles, Montpellier przez Park Narodowy Narbonne.

Carcasssone, Foix i Tarbets będą kolejnymi miejscami, które zostaną odwiedzone przez grupę naszych motocyklistek w środę 13 czerwca 2018.
 
Ostatnim punktem na trasie będzie miasto Biarritz, gdzie dojadą w czwartek 14 czerwca 2018.

Po dojechaniu do Biarritz, dziewczyny wezmę udział w festiwalu Wheels & Waves i będę miały swoje własne miejsce w namiocie DMD. Będzie możliwość zrobienia sobie zdjęć.

Kawasaki wspiera to wydarzenie użyczając pięć nowych motocykli Kawasaki Z900RS. Wszystkie są piękne i na swój styl wyjątkowe. Każda z motocyklistek będzie jechać na unikalnym motocyklu co tylko zwiększa zainteresowanie całym wydarzeniem.

"Od prezentacji tego modelu minęło już trochę czasu, ale ciągle widzimy bardzo duże zainteresowanie Z900RS. Decyzja o wzięciu udziału w festiwalu Wheels & Waves była dla nas bardzo jasna. Chyba nie ma lepszego wydarzenia na pokazanie duszy oraz charakterystyki tego motocykla” – powiedział David Monbertrand, Dyrektor Marketingu w Kawasaki Motors Europe.
 
Z kolei firma DMD będzie chronic głowy wszystkich pań stylowymi kaskami z kolekcji na sezon 2018.
 
"Jesteśmy obecni na tej imprezie już od kilku lat i tak samo jest w tegorocznej edycji festiwalu. Tym razem chcieliśmy podkreślić ważność rynku kobiecego."

Vans będzie obecne z ich najnowszą kolekcją butów, a firma Canon zapewni najwyższą jakość tworzonych materiałów fotograficznych.
 
Wszystkie cztery firmy zdecydowały się na podjęcie współpracy, aby wspólnie wesprzeć damski rynek motocyklowy oraz pokazać jak z roku na roku rośnie ilość kobiet, która aktywnie jeździ na motocyklach.
 
Wybranie miasta Biarritz nie było przypadkiem. Festiwal Wheels and Waves po raz pierwszy odbył się właśnie w tym mieście już ponad sześć lat temu i jest jednym z największych wydarzeń tego typu w Europie. Każdego roku, ponad 20,000 osób odwiedza Wheels and Waves i jest to bardzo istotne wydarzenie do prezentacji nowych jednośladów.
 
Korzystając z uroków tej wycieczki oraz nowych Z900RS, nasze doświadczone blogerki będą na bieżąco relacjonować wszystko co się będzie działo przy użyciu ich kont w mediach społecznościowych.

Wszystkie szczegóły wyjazdu oraz samego festiwalu można znaleźć na oficjalnych kanałach w mediach społecznościowych wydarzenia "Road to Wheels & Waves":

Instagram: @roadtoww
Facebook: @roadtoww