Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

21 Wrzesień 2023 Kawasaki Eliminator 500 na 2024

Wreszcie! Ujawniamy szczegóły dotyczące nowego modelu w gamie: Kawasaki Eliminator 500 i Eliminator 500 SE
Ustabilizowana silna pozycja w motocyklach o pojemności 500 cm3, nazwa rodziny Eliminator powraca do gamy Kawasaki wraz z odsłonięciem maszyny o unikalnym języku projektowania. Gotowy, aby odcisnąć swoje piętno na mieście, Eliminator 500 zgodny z klasą A2 łączy chłodzony cieczą rzędowy dwucylindrowy silnik ze słynną technologią ramy kratownicowej Kawasaki, tworząc doskonały stosunek mocy do masy oraz elegancką sylwetkę wykorzystującą długą i niską formę z poziomymi liniami definiującymi zbiornik, siedzenie i ogon.

Ergonomiczny pakiet, który łączy kierowcę z maszyną w naturalnej pozycji zapewniającej "całodzienny komfort jazdy", Eliminator może pochwalić się niską wysokością siedzenia wynoszącą zaledwie 735 mm, co pozwala na stabilność wszystkim kierowcom, oferując w sumie trzy opcje wysokości siedzenia, w tym standardową pozycję oraz dwie inne w ramach oryginalnego asortymentu akcesoriów Ergo-Fit.
 
Oświetlenie LED dodatkowo zwiększa widoczność w dzień i w nocy, a w pełni cyfrowy licznik LCD obrazuje kierowcy wszystkie istotne informacje. Zamontowany na rurowym podwoziu kratownicowym, rzędowy silnik  Eliminatora oferuje silny moment obrotowy na niskich obrotach, co znacznie poprawia kontrolę przy niskich prędkościach i zwrotność, jednocześnie przyczyniając się do codziennej jazdy bez stresu. Wrażenia z jazdy mogą być jeszcze lepsze dzięki funkcjom dostępnym w unikalnej aplikacji Kawasaki Rideology na smartfony, która pozwala kierowcy połączyć maszynę z urządzeniem przenośnym, aby uzyskać nowy poziom komunikacji kierowcy z motocyklem.