Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

3 Czerwiec 2020 Cztery nowe modele Kawasaki MULE w 2021 rokuKawasaki – czołowy gracz w segmencie pojazdów użytkowych, znany z niezawodności swoich produktów w 2021 roku oferuje cztery warianty legendarnego MULE.

Cała gama produktowa MULE, w tym wersje SX oraz PRO jest oferowana w znanym i lubianym malowaniu Timberline Green. W nowych pojazdach MULE znalazły się również rozwiązania technologiczne znane z wcześniejszych modeli, które obecnie są oferowane w sieci dealerskiej.

 

MULE to pojazd zbudowany do ciężkiej pracy. Od prywatnego użytku w gospodarstwie czy rekreacji, po obsługę komercyjną w firmach, lotniskach, terenach zielonych czy budownictwie.

 

SX 4x4 jest najmniejszym z rodziny MULE 2021, zdolnym do manewrowania w bardzo ograniczonej przestrzeni, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla początkujących właścicieli pojazdów użytkowych, jednak dzieli on te same rozwiązania techniczne i poziom użyteczności, co pozostałe wersje. Chłodzony powietrzem silnik o pojemności 401cc odznacza się bardzo skromnym zużyciem paliwa, jednak mimo to zachęca do natychmiastowego zrobienia użytku z terenowych właściwości napędu na wszystkie koła.

 

Kolejnym członkiem rodziny MULE jest pierwsza wersja z linii PRO, czyli model SX. Design w stylu Pick-upa natychmiast zdradza jego możliwości transportowe, co z kolei potwierdzają zdolności holownicze. Elementy takie jak poczwórne światła, przejrzysty kokpit czy wygodne drzwi w jeszcze większym stopniu uprzyjemniają długotrwałe użytkowanie w każdych warunkach.

 

Cała linia MULE posiada wiele cech, które okazują się kluczowe w użytkowaniu zarówno rekreacyjnym i komercyjnym – warto chociażby wymienić tutaj światła LED, ogromną przestrzeń ładunkową czy możliwość holowania, ale najważniejszą z nich jest wygoda oferowana przez elektronicznie sterowany napęd na dwa lub cztery koła, który kierowca może wybrać za pomocą pokrętła na kokpicie.

 

Wisienką na torcie – jak również elementem, którego nie posiadają konkurencyjne pojazdy użytkowe – jest możliwość zmiany konfiguracji miejsc siedzących w kabinie. W ciągu kilku sekund MULE PRO-DXT można zmodyfikować z opcji kierowca + pasażer do opcji z dodatkową ławą z tyłu, oczywiście nadal z użyteczną przestrzenią ładunkową.

 

Przyszły rok będzie pełen wyzwań, w szczególności dla użytkowników komercyjnych i właścicieli firm, którzy będą potrzebowali niezawodności i wszechstronności w każdych warunkach. Cztery nowe modele Kawasaki Mule z pewnością sprostają tym potrzebom.