Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

9 Czerwiec 2017 Ciąg dalszy ulepszeń KX250F na rok 2018!

Kawasaki zaprezentowało długo oczekiwany model KX250F na sezon 2018!
Kawasaki zaprezentowało długo oczekiwany model KX250F na sezon 2018. Motocykl został mocno zmieniony na nadchodzący rok. Zdaniem inżynierów z Akashi jest to technologicznie najbardziej zaawansowany motocykl crossowy przez nich wyprodukowany.
 
Poprawione zostało przednie zawieszenie oraz zmienione zostały ustawienia tylnego zawieszenia tak aby zwiększyć komfort kierowcy podczas jazdy w ekstremalnych warunkach i ogólną pracę zawieszenia.
 
Jednym z głównych celów poprawionej pracy zawieszenia oraz silnika było poprawione czasów pojedynczego okrążenia na torze wyścigowym. Ważną częścią również jest przyspieszenie oraz szybkie wyjście z bramki startowej i dojazd do pierwszego zakrętu. W nowym KX250F, zmieniona również została funkcja wtrysku paliwa.
 
Ważną zmianą jest również nowo-zaprojektowany tłumik, która oferuje zwiększoną moc oraz moment obrotowy. Zmieniony został kształt nowego tłumika, który został wydłużony oraz jest szerszy.
 
Koncentrując się na przyspieszeniu, mocy, momencie obrotowym oraz innowacyjnych udoskonaleniach, KX250F na rok 2018 to najlepszy możliwy wybór w klasie ”ćwiartek”.