Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

1 Październik 2020 Bliźniacze trio Kawasaki na rok 2021


Po zaprezentowaniu nowego malowania popularnego Vulcana S, przyszła kolej na pozostałe trzy modele dwucylindrowej serii 650 cm3 na sezon 2021.Każdy z trzech modeli wyróżnia się w swojej klasie, w czym pomaga mu niezawodny, chłodzony cieczą, wyposażony w kasetową skrzynię biegów dwucylindrowiec pojemności skokowej 650 cm3. O jakich motocyklach mowa? Oczywiście o nowych wersjach modeli: Ninja 650, Versys 650 oraz Z650.


Dla motocyklistów preferujących modele adventure średniej pojemności, nowy Versys dostępny będzie w kolorach Candy Lime Green/Metallic Spark Black, Pearl Blizzard White/Metallic Spark Black oraz Metallic Moondust Grey/Metallic Spark Black. Wyposażony w charakterystyczne zawieszenie o dużym skoku, Versys gotowy jest do pokonania miejskiego gąszczu ulic oraz asfaltowych nierówności przedmieść. Natomiast każdy dalszy dystans nie będzie dla niego wyzwaniem dzięki wygodnej, wyprostowanej pozycji motocyklisty za jego kierownicą oraz możliwości łatwego montażu 56-litrowych akcesoryjnych kufrów bocznych, otwieranych kluczykiem pasującym również do stacyjki, korka wlewu paliwa i zamka siedziska. 


Wygodny sportowiec, wściekle atakujący nie tylko torowe, ale może i przede wszystkim górskie zakręty? To oczywiście Ninja 650, wyposażona w reflektory LED, kolorowy wyświetlacz TFT oraz sprzęgło antyhoppingowe ze wspomaganą pracą dźwigni. Na tym modelu odnajdą się zarówno mniej doświadczeni motocykliści, którzy docenią lekkość jego konstrukcji oraz łatwość prowadzenia, jak i starzy wyjadacze, mogący wykorzystać pełne owiewki i całkiem wysoką szybę podczas sportowej jazdy. W 2021 roku dostępne opcje kolorystyczne modelu Ninja 650 to: Metallic Spark Black, Lime Green/Ebony/Pearl Blizzard White lub Metallic Spark Black/Pearl Blizzard White.Filozofia Sugomi w ostrym z wyglądu, ale wyjątkowo przyjaznym użytkownikowi, Z650 zostanie na sezon 2021 podkreślona kolorami Metallic Spark Black/Metallic Flat Spark Black, Pearl Blizzard White/Metallic Spark Black oraz Metallic Spark Black. Mocny charakter modelu Z650 to nie tylko jego wygląd, ale i technologia, czyli chociażby podwójne zawory przepustnicy, oświetlenie LED oraz kratownicowa rama w stylu potężnego Z H2.


Klasa 650 została zaprojektowana tak, aby średniozaawansowanym jeźdźcom zapewnić poczucie bezpieczeństwa od najniższych obrotów silnika, a tym bardziej zaawansowanym emocje średnich i wysokich zakresów prędkości obrotowej wału korbowego świetnego dwucylindrowca. 


Każdy model z tria bliźniaków gotowy jest na największe wyzwania w celu dostarczenia pełnej satysfakcji z jazdy nawet najbardziej wymagającemu kierowcy - wybierz ten, który pasuje najlepiej do twoich oczekiwań...