Technologia Kawasaki Sterowanie silnikiem

Od czasu naszego pierwszego silnika motocyklowego zbudowanego w 1953 roku, Kawasaki ciągle używa nowych technologii w tworzeniu wysoko wydajnych silników. Dziś, motocykle Kawasaki są wypełnione licznymi oryginalnymi i technologicznymi elementami, które wyewoluowały podczas naszej długiej historii.

Smartphone Connectivity

Łączność ze smartfonem przyczynia się do zwiększenia komfortu jazdy motocyklem, umożliwiając kierowcom łączenie się z motocyklem bezprzewodowo.

Innowacyjna technologia umożliwia motocyklistom bezprzewodowe połączenie z motocyklem. Za pomocą aplikacji na smartfon "RIDEOLOGY THE APP" można uzyskać dostęp do szeregu funkcji motocykla co przyczynia się do poprawy wrażenia z jazdy motocyklem. Informacje o pojeździe takie jak przebieg, wskaźnik paliwa czy harmonogram czynności serwisowych można wyświetlić na smartfonie. Dzienniki jazdy (zależnie od modelu, ale mogą obejmować trasę GPS, pozycję biegów, obroty czy inne informacje) można wyświetlić na smartfonie. Po podłączeniu na panelu instrumentów wyświetlane są powiadomienia telefoniczne (połączenia czy poczta). Kierowcy mogą również wprowadzać zmiany w ustawieniach wyświetlacza swojego motocykla (preferowane jednostki, ustawienia zegara i daty, itp.) To wszystko za pośrednictwem smartfona. W niektórych modelach można nawet sprawdzić i dostosować ustawienia pojazdu (takie jak tryb jazdy motocyklem, funkcje elektronicznego wsparcia kierowcy i ustawienia ładunku) za pomocą smartfona.