Oferty

Kawasaki w Polsce zaprasza do współpracy

Poszukujemy ludzi z pasją do motocykli i pomysłem na prowadzenie własnego Punktu Dealerskiego Kawasaki.

Sprzedaż pojazdów Kawasaki wzrasta z roku na rok. W każdym sezonie ciężko pracujemy, żeby wynik był jeszcze lepszy. 

Marka Kawasaki należy obecnie do czołówki producentów, którzy posiadają szeroki wachlarz produktów - od skuterów, poprzez motocykle i pojazdy uzytkowe aż po skutery wodne.

Stąd też zaproszenie skierowane do Państwa aby zostać naszym autoryzowanym dealerem. Jeżeli sprzedajesz jednoślady nowe lub używane to dobrze, chociaż nie jest to warunek konieczny. Możesz być również dealerem samochodowym, co znacznie upraszcza tworzenie serwisu. Naszą propozycję należy również potraktować jako zaproszenie dla osób niezwiązanych z branżą motocyklową.

Nasza wiedza i doświadczenia nawarstwione przez ponad 20 lat działalności w Polsce jako wyłącznego importera Kawasaki, pozwalają nam na przekazanie Ci „pakietu startowego”. Stworzymy Ci założenia oraz zasady działania salonu i serwisu w ramach naprawdę rozsądnych kosztów.  Podpowiemy w oparciu o sumę doświadczeń naszej sieci dealerskiej jak poprowadzić optymalnie kosztowo proces otwierania działalności i jak działać w pierwszych najtrudniejszych latach. Warunki współpracy ustalamy indywidulanie w oparciu o lokalne realia miejsca prowadzenia przyszłej działalności dealerskiej.

Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z:

Infolinia Kawasaki
22 535 33 15
(poniedziałek - piątek w godzinach 9:00 - 17:00)
kontakt@kawasaki.pl