Newsletter Kawasaki

Newsletter Kawasaki

5 Listopad 2019 Ninja 1000SX – Połączenie Dwóch Światów

W 2020 Kawasaki prezentuje model Ninja 1000SX jako czwartą odsłonę popularnego modelu klasy sportowo-turystycznej. Doskonała wydajność, lepsze osiągi, sportowa, bardziej dynamiczna sylwetka, jednostronny tłumik i całkowite oświetlenie LED, przy spełnieniu najnowszych norm emisji spalin, charakteryzują tego sportowego turystyka. Ninja 1000SX oferuje to, co najlepsze w obu światach: w sportowym i turystycznym wydaniu.
Zwiększony komfort podróżowania dla kierowcy i pasażera, dzięki przeprojektowaniu siedzenia, doposażenie motocykla w elektroniczny tempomat, quickshifter, zintegrowane tryby jazdy z kontrolą trakcji Kawasaki KTRC oraz ekran TFT LCD o przekątnej 10,9 cm z łacznością ze smartfonem - sprawiają, że Ninja 1000SX jest jeszcze bardziej atrakcyjna.
 
Nowe oświetlenie jest w całości wykonane w technologii LED i obejmuje przednią i tylną lampę, kierunkowskazy oraz podświetlenie tablicy rejestracyjnej. Wyśmienitą przyczepność zapewniają opony Bridgestone Battlax Hypersport S22.
 
Siedzisko kierowcy i pasażera jest szersze i grubsze, co gwarantuje bezproblemowe, wielogodzinne podróże spędzone na motocyklu. Ponadto szyba regulowana w czterech pozycjach i dedykowana gama akcesoriów Kawasaki sprawia, że ten motocykl bedzie idealny na dalekie wojaże.
 
Pomocne dla kierowcy systemy zarządzania zakrętami oraz inteligentny ABS, zostały wzbogacone przez kontrolę trakcji KTRC z czterema trybami jazdy do wyboru.
 
Dla większej wygody motocyklisty, moduł Bluetooth został umieszczony w desce rozdzielczej motocykla. Korzystając z aplikacji Rideology, można uzyskać dostęp do wielu funkcji motocykla, dzięki sparowaniu telefonu z systemem Bluetooth.
 
Dzięki aplikacji Rideology, możemy odczytać takie informacje na smartfonie, jak: ilość paliwa, przejechany dystans, czy informacje o serwisie. Preferowane jednostki miary, czy format daty, możemy ustawić za pomocą telefonu. Sam ekran TFT LCD może wyświetlić informację o połączeniu czy mailu, który trafił do naszej skrzynki pocztowej. Jasność ekranu ustawia się automatycznie między trzema trybami jasności, dostosowując się do światła otoczenia.
 
W standardowym wyposażeniu nowej Ninja 1000SX znajdziemy quickshifter góra-dół. Podwójne tłumiki zostały zastąpione jednym, sportowym, umieszczonym z prawej strony motocykla. Dynamiczną, sportową jazdę zapewniają opony Bridgestone Battlax Hypersport S22, podczas gdy wygląd motocykla stał się bardziej agresywny, dzięki zastosowaniu nowego przedniego błotnika.
 
Miłośnicy turystyki mogą być pewni, że inowacyjny system montażu kufrów bocznych będzie nadal dostępny. Z oryginalnych akcesoriów Kawasaki wypada wymienić również podgrzewane manetki, czy gniazdo USB pod siedzeniem. Doposażenie wymarzonego motocykla w te akcesoria sprawi, że każda wyprawa będzie jeszcze przyjemniejsza.

Nowy sezon to także nowe, ekscytujące kolory, z których każdy znajdzie swoich fanów.
 
Sport, czy turystyka? Co wybierzesz? Nowa Ninja 1000SX jest tak uniwersalna, że stanowi połączenie tych dwóch światów!